Vyzkoušejte si tento silově vytrvalostní sport, v němž již tradičně poměřují síly studenti Oxfordu a Cambridge. Stanete se jedním z posádky a pod vedením zkušeného kouče si projedete trasu, kde se každoročně koná vyhlášený veslařský souboj na Vltavě a nejlepší české posádky bojují o umístění na stupních vítězů v legendárních Primátorkách.

Přes náš rezervační systém se můžete jako jednotlivec nebo skupina až 4 lidí přihlásit na jednotlivé lekce, které se budou konat jednou za 14 dní, vždy od 16 do 18 hodin. Cena je 400 Kč za osobu na hodinu a 800 Kč za jednu lekci. Budete trénovat na takzvané párové čtyřce, což sice lehce zavání lechtivou a nesportovní aktivitou, ale v praxi to znamená, že za sebou budou sedět 4 členové posádky a každý bude mít 2 vesla (na každé straně jedno).  Věnovat se Vám bude několikanásobný Mistr ČR v lehkých vahách a stále aktivní závodník, Adam Kapa.

Před samotnou lekcí na Vltavě doporučujeme bezpečně a zdarma si vyzkoušet veslařský trenažér, který bude k dispozici na adrese TJ Kotva Praha, U Ledáren 1557/ 1, 147 00 Praha 4, ve dnech 6.5. 2024 a 3.6.2024, vždy od 16 hodin. Zde si vysvětlíte a pod dohledem trenéra prakticky vyzkoušíte a naučíte základy tohoto úžasného sportu. Následné „ostré“ lekce pak budou probíhat na pražské Náplavce, kde budete mít k dispozici stylové zázemí v plovoucím Kayak Beach Baru, kde se bude konat vždy nejdříve před-tréninkový briefing a po jejím proběhnutí i zhodnocení celé lekce. Po tréninku si zde také budete moci v klidu zrelaxovat a doplnit chybějící energii či pitný režim s nevšedním výhledem na Prahu, aniž byste vystoupili na břeh. Lekce v Kayak Beach Baru se bude konat při počtu minimálně 3 účastníků.