Jachting pro veřejnost


 

Jachting je nejenom sportem, ale i životním stylem a stále populárnějším způsobem trávení volného času v přírodě. Pojďte si aktivně vyzkoušet tento výjimečný sport, který není doménou jen obyvatel přímořských států. Nastupte na palubu a vydejte se vstříc novému dobrodružství, příhodný vítr už vane nám…


Více informací

Veslování


 

Vyzkoušejte si tento silově vytrvalostní sport, v němž již tradičně poměřují síly studenti Oxfordu a Cambridge. Stanete se jedním z posádky a pod vedením zkušeného kouče si projedete trasu, kde se každoročně koná vyhlášený veslařský souboj na Vltavě a nejlepší české posádky bojují o umístění na stupních vítězů v legendárních Primátorkách.


Více informací

Dračí lodě


 

Přeneste se na mystický Dálný východ a pronikněte do tajů jednoho z jeho nejstarších sportů, jehož počátky sahají až do starověké Číny. Poddejte se rytmickému pádlování za zvuku pravidelně dunících bubnů v posádce, kde sehranost a spolupráce týmu je nade vše.


Více informací

Projížďky na historických lodích


 

Ponořte se do atmosféry starých časů a vychutnejte si jedinečnou projížďku na historické dřevěné lodi Pettersson. Ať už si budete užívat romantické rendez-vous při západu slunce, rodinnou oslavu nebo energickou dámskou jízdu, malebná dřevěná paluba, jemné kolébání vln a pohádkové kulisy Prahy z vodní hladiny Vás okouzlí svojí atmosférou, zanechají ve Vás nezapomenutelný zážitek a naprosto si Vás podmaní.


Více informací

Odhoďte stereotyp a poznejte dosud nepoznané. Pojďte si užít pohodovou atmosféru, přátelské prostředí a poznejte Prahu jinak – z vodní hladiny.

N aše pestrá nabídka vodních sportů pro širokou veřejnost má zázemí v unikátním baru na hladině Vltavy – Kayak Beach Baru, který kromě vynikajícího jídla a pití nabízí i skvělou atmosféru a netradiční výhledy na centrum Prahy. Po sportování si pak budete moci vychutnat zaslouženou odměnu stále „na vodě“ a relaxovat při pohledu romantický Vyšehrad, majestátní Pražský hrad, industriální Smíchov či na ostatní sportovce.

Naše kurzy se budou vždy odehrávat ve dnech pondělí až středa v časovém rozmezí 16–19 hod. Přesný rozpis všech termínů a časů jednotlivých lekcí naleznete v našem rezervačním systému. Na lekce se můžou přihlásit jednotlivci i skupiny.

Protáhnete si svaly, zažijete dobrodružství a seznámíte se s úžasnými lidmi, pro které je sport víc než jen výkon – je to celoživotní láska a také životní styl. Možná propadnete kouzlu vody a přidáte se k nim. Vzhůru na palubu…